ServiceFlow O systemie:

Stworzony przez praktyków ServiceFlow, oprócz standardowych funkcjonalności, jakie posiadają programy do zarządzania firmą, zawiera wiele rozwiązań dedykowanych właśnie dla serwisów blacharsko-lakierniczych. 

sprawna komunikacja

Efektywne zarządzanie.

Autorskie oprogramowanie ServiceFlow jest narzędziem, które powstało na potrzeby serwisu blacharsko-lakierniczego. Program był budowany latami, testowany w serwisie i udoskonalany.

Obecnie serwis blacharsko-lakierniczy korzystając z ServiceFlow może w całości oprzeć wszystkie procesy na tym oprogramowaniu.

Z systemem zsynchronizowane są aplikacje na smartfony - dla doradcy serwisowego, dla klienta oraz wkrótce dla hali napraw i dla obsługi RCP. Oprogramowanie oferuje także szereg innych ciekawych i przydatnych rozwiązań, a wszystko po to, by w jak największym stopniu usprawnić komunikację i szybkość pracy. 

ServiceFlow

ServiceFlow w procesie

zarządzania likwidacją szkód.

operatorzy serwisowi

Oprogramowanie jest przygotowane do współpracy z szeroko pojętym rynkiem spraw szkodowych, zarządzania i komunikowania na wielu płaszczyznach między oddziałami serwisu, operatorami serwisowymi, brokerami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i flotami. Jedną z jego wielu mocnych stron jest prostota i łatwość obsługi, co czyni system ServiceFlow coraz bardziej popularnym i docenianym.

Oprogramowanie ServiceFlow wykorzystują w swojej pracy:

brokerzy
ubezpieczyciele
właściciele flot

jesteś zainteresowany

Wypróbuj darmowy miesiąc korzystania!